Kariyer

Lento Proje olarak başarımızın, en değerli varlığımız olarak gördüğümüz çalışanlarımıza bağlı olduğuna inanıyoruz. Bu kapsamda, inovasyon kültürünü destekleyerek en yetenekli çalışanları istihdam etmek ve olumlu bir iş ortamı yaratmak amacıyla insan kaynakları süreç ve sistemlerimizi sürekli geliştiriyor ve yeniliyoruz.

Lento Proje çalışanı olarak aramıza katılan yetenekler, şirket stratejisi doğrultusunda potansiyellerini sergileyebilecekleri ve katma değer yaratabilecekleri pozisyonlarda yer almaktadır.

Lento Proje'de insan kaynakları yönetiminin temel amacı; değerlerimizi paylaşan doğru yeteneği bünyemize kazandırmak, bilgi seviyesi ve deneyimi ile örnek gösterilen, faaliyet alanında uzmanlaşmış çalışanlar yetiştirilmesine destek olmak, firma çalışanları için kariyer olanakları oluşturup geliştirmek,
Lento Proje'nin sahip olduğu değerler doğrultusunda; işe alımdan yetenek yönetimine, kariyer hareketlerinden eğitim ve gelişim programlarına tüm İK süreçleri herhangi bir ayrım yapılmadan ve ayrıcalık tanınmadan, işin gerektirdiği yetkinlikler, çalışan potansiyeli ve mevcut performans dikkate alınarak yönetilmektedir.

Lento Proje İç Mimarlık'ın bir parçası olmak için bize iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşarak başvuru yapabilirsiniz.

İş Başvuru FormuZiyaretçi Sayısı :