Lento Proje İç Mimarlık

LENTO PROJE İç mimarlık olarak 10 yıldır sayısız mekanın tasarım ve uygulama projelerinde başarıyla yer alıyor; sanatı yaşam alanlarına entegre ediyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana farklı fonksiyon ve kapsamdaki bir çok markalı konut, turizm işletmesi, çok amaçlı sosyal mekan ve sağlık yapısını özgün bir bakış açısıyla, edindiğimiz bilgi ve birikimlerin ışığında, dünyada her an değişmekte olan tasarım trendlerini de takip ederek; insan odaklı, efektif ve öznelleştirerek tasarladık.

Yurt içinin yanı sıra yurt dışında elde ettiğimiz başarıları ve layık görüldüğümüz ödülleri, her biri alanında uzman bir kadroyla hizmet veriyor olmamızın doğal bir sonucu olarak görüyoruz. Çünkü biz inanıyoruz ki her projeye sıradışı bir yaklaşım getirmek, ancak profesyonel bir ekibin uyumlu çalışmasıyla gerçekleşir.

Bugün itibarıyla başlangıçta belirlediğimiz hedeflerimize ulaşmış ve hatta çok daha ilerisine geçmiş olmaktan kıvanç duyuyoruz. Şimdi sıra, geleceğin tasarımlarını oluşturmakta ve uzmanlıktan aldığımız gücü yeni projelere yansıtmakta...

Misyonumuz

İç mimarlık ve tasarım dünyasına yeni bir soluk ve bakış açısı getirmektir.

Bu işi yaparken etik davranarak kalitemizi güven ile perçinlemektir.

Ekip olarak sanatsal değerlere önem vererek, disiplinler arası sanat ve tasarım anlayışını ön planda tutarak, yenilikçi bir tasarımcı ruhunu benimsemektir.

Gelişmiş tasarım ve çözüm yeteneklerimiz ile müşterilemizin içmimarlık ve tasarım sektöründe ki tüm ihtiyaçlarına en etkin ve hızlı çözümler üreterek markalaşmalarını imaj ve mekansal olarak desteklemektir.

Vizyonumuz

Değişen ve gelişen içmimarlık ve tasarım dünyasında sanatı, yaratcı tasarım ve özgün fikirleri, üretkenliği, kaliteyi ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir iş birliği içerisinde çalışmak, güçlü imajlar ve mekanlar yaratarak kalıcılık sağlamaktır.

Uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığı ve memnuniyetini daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.

Uluslararası arenada söz sahibi olan global bir marka haline gelmektir.

Ekibimiz

Hasan Alpay GÜLTEN

CEO - Kurucu İç Mimar

Osman KORKMAZ

Proje Müdürü - İç Mimar

Dilek ATİKLİK

Proje Tasarım - İç Mimar

Atakan AYDIN

Stajyer İç Mimar (2019)

Duygu ÖZPINAR

Stajyer İç Mimar (2018)

Gülistan İSMURADOVA

Stajyer İç Mimar (2018)

Aytaç İLERİ

Bilişim Danışmanı

Abdulhamit KELEŞOĞLU

Muhasebe

Ziyaretçi Sayısı :